Wesprzyj

Możesz nam także pomagać przekazując na naszą rzecz darowizny rzeczowe np. papier do ksero, tonery, środki czystości, zabawki itd. Przekazane przez Ciebie przedmioty będą wykorzystywane w pracy bezpośredniej z naszymi beneficjentami lub w pracach biura koordynującego działania Przedszkola SYNAPSIS. Każda darowizna rzeczowa pozwala nam zaoszczędzić pieniądze i zwiększyć wydatki na pomoc bezpośrednią dzieciom i osobom dorosłym z autyzmem oraz ich rodzinom.

Możesz wesprzeć także nasze działania świadcząc na naszą rzecz nieodpłatne usługi. Możliwość wsparcia w ten sposób nie wymaga od Ciebie wydatkowania środków finansowych. Stajesz się naszym darczyńcą realizując to, co najlepiej umiesz. Taka forma wsparcia także uprawnia Cię do odliczenia od podstawy opodatkowania wartości usługi.

Spektrum usług które możesz nam podarować jest bardzo szerokie. Mogą to być: usługi sprzątania, telekomunikacji, dostawcze, doręczycielskie, drukarskie, serwis sprzętu biurowego itd.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz zostać naszym darczyńcą i świadczyć na naszą rzecz nieodpłatne usługi. Zaoszczędzone w ten sposób środki będziemy mogli przeznaczyć na pomoc bezpośrednią naszym beneficjentom.

Dla większości osób comiesięczne przekazywanie 20 zł jest mniej odczuwalne dla ich budżetu niż przekazanie raz w roku 240 zł. Takie regularne i przewidywalne wsparcie pozwala nam realizować nasze stałe działania.

Wielkość kwoty którą chcesz przekazać zależy do Ciebie. Wykorzystaj do tego stałe zlecenie, przelew, który Twój bank wykonuje cyklicznie w terminie i na warunkach określonych przez Ciebie. Sam ustalasz kwotę, termin wykonania przelewu, a bank wykorzystuje za Ciebie całą resztę. Wystarczy abyś ustawił w swoim banku - za pośrednictwem serwisu transakcyjnego lub bezpośrednio w banku - regularne zlecenie przelewu na nasze konto o numerze BZ WBK 38 1090 2851 0000 0001 0587 5315.

Wpłać darowiznę bezpośrednio na nasze konto w banku BZ WBK

BZ WBK 38 1090 2851 0000 0001 0587 5315
Przedszkole SYNAPSIS
ul. Siemieńskiego 21
02-106 Warszawa
Tytuł: Darowizna na rzecz Przedszkola SYNAPSIS