Zapraszamy wszystkie osoby chętne, zwłaszcza studentów i absolwentów studiów psychologicznych, pedagogicznych i logopedycznych do odbywania wolontariatu w naszym Przedszkolu. Wolontariusze mają okazję zapoznania się z funkcjnowaniem naszej placówki oraz z metodami i formami pracy. Mogą włączyć się w pomoc niesioną dzieciom, zdobyć cenne doświadczenie i poszerzyć swoją wiedzę.

Od wolontariusza oczekujemy przede wszystkim odpowiedzialności i gotowości do związania się z nami na dłużej (np. na cały semestr), cierpliwość, dobry humor i głowa pełna pomysłów będą dodatkowym atutem ;)

My ze swej strony gwarantujemy zgrany i doświadczony zespół, który chętnie dzieli się swoją wiedzą, możliwość uczenia się w praktyce, nabycie umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach, szansę na poznanie siebie i swoich preferencji zawodowych.

Do zadań wolontariusza w naszym Przedszkolu należeć będzie wsparcie dziecka w trakcie zajęć dydaktycznych i zabaw, pomoc dzieciom w czynnościach samoobługowych, pomoc terapeutom w trakcie wyjść na plac zabaw i poza teren Przedszkola.

Osoby chętne do podjęcia wolontariatu w naszej placówce zachęcamy do wysyłania zgłoszeń na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (z dopiskiem "wolontariat" w tytule).