Wyobraź sobie... co by było gdybyś któregoś dnia obudził się, a żaden z dotychczas poznanych zmysłami schematów nie był taki jak zawsze: sól byłaby słodka, wrzątek by nie parzył, ludzie zamiast mówić wydawaliby niezrozumiały dla ucha szum, a oczy widziały najmniejsze pyłki powietrza, które nieustannie wirując zasłaniają świat. I okazuje się, że to nowe postrzeganie dotyczy tylko ciebie, podczas gdy wszyscy dookoła zdają się nie zauważać zmian. Tak właśnie może wyglądać świat osoby z autyzmem, zaburzenia, które powoduje trudności w postrzeganiu świata, uczeniu się, porozumiewaniu i kontaktach społecznych.

Autyzm wprowadza zmysły w błąd. Nie ma lekarstwa na autyzm. Jest jednak Przedszkole SYNAPSIS, które pomaga dzieciom z autyzmem odnaleźć się w świecie, który widzą, słyszą i czują inaczej niż my. Przekaż darowiznę na terapię podopiecznych 28 podopiecznych podopiecznych naszego przedszkola.