Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni PSYCHOLOGA/PEDAGOGA SPECJALNEGO

 IMG 0052

Poszukujemy psychologa/pedagoga specjalnego do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu w grupie terapeutycznej. Praca na pełen etat.

Wymagania:                                                                               

 - ukończone studia pedagogiki specjalnej lub psychologii, 

 - przygotowanie pedagogiczne.

                                        

Do zakresu obowiązków należeć będzie:                               

- prowadzenie zajęć terapeutycznych,                                   

- planowanie procesu edukacyjnego dla podopiecznych placówki,
- prowadzenie dokumentacji,

- współpraca z rodzicami,

- współpraca z innymi specjalistami.                                     

Oferujemy pracę w młodym, zgranym i bardzo zaangażowanym zespole, ofertę szkoleń Fundacji SYNAPSIS, umowę o pracę. Przedszkole umożliwia rozwój osobisty i zawodowy oraz możliwości wdrażania nowych rozwiązań w pracy z dzieckiem z ASD. 

CV prosimy kierować na adres: 

przedszkole@synapsis.org.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać:

Rekrutacja – pedagog/psycholog

Prosimy dopisać:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pedagoga/psychologa w Pierwszym Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) tzw. RODO.