Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni LOGOPEDĘ !

Mapa skarbów

- ukończone studia z zakresu logopedii magisterskie lub podyplomowe

- przygotowanie pedagogiczne

Mile widziane będzie doświadczenie pracy terapeutycznej z dziećmi z ASD i/lub z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną oraz dodatkowe kursy i szkolenia z pracy z dzieckiem z autyzmem.

- prowadzenie zajęć terapeutycznych

- planowanie procesu komunikowania się dla podopiecznych placówki,

- prowadzenie dokumentacji

- współpraca z rodzicami

Oferujemy pracę w młodym, zgranym i bardzo zaangażowanym zespole, ofertę szkoleń Fundacji SYNAPSIS, umowę o pracę. Przedszkole umożliwia rozwój osobisty i zawodowy oraz możliwości wdrażania nowych rozwiązań w pracy z dzieckiem z ASD.

CV prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości prosimy wpisać:

Rekrutacja – logopeda

Prosimy dopisać:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko logopedy w Pierwszym Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) tzw. RODO.