Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni terapeutę.

 treasure-map-153425_960_720.png

Wymagania:

- ukończone studia z pedagogiki specjalnej lub psychologii

- przygotowanie pedagogiczne

Mile widziane będzie doświadczenie pracy terapeutycznej z dziećmi z ASD i/lub z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną oraz dodatkowe kursy i szkolenia z pracy z dzieckiem z autyzmem.

 

Do zakresu obowiązków należeć będzie:

- prowadzenie zajęć terapeutycznych 

- planowanie procesu edukacyjnego dla podopiecznych placówki,

- prowadzenie dokumentacji

- współpraca z rodzicami

- współpraca z innymi specjalistami.

 

Oferujemy pracę w młodym, zgranym i bardzo zaangażowanym zespole, ofertę szkoleń Fundacji SYNAPSIS, umowę o pracę. Przedszkole umożliwia rozwój osobisty i zawodowy oraz możliwości wdrażania nowych rozwiązań w pracy z dzieckiem z ASD.

CV prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Rekrutacja –  terapeuta.

Prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko terapeuty w Pierwszym Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).