Jeśli praca z dziećmi z autyzmem jest tym, co chciałbyś/ chciałabyś robić, ale nie wiesz od czego zacząć, to... zacznij od współpracy z nami :)

Oferujemy pracę w młodej, dynamicznej grupie ludzi, którzy z pasją podchodzą do tego, co robią. Staramy się uczynić świat dzieci z autyzmem trochę łatwiejszy, a nasz świat trochę bardziej zrozumiały dla nich. Możesz nam w tym pomóc. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą, damy szansę uczestniczyć w rozwoju naszych podopiecznych i czuć dumę z ich osiągnięć.

W zamian chcemy od Ciebie gotowości do pracy przez 25 godzin w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy :)

- student/ nauczyciel wychowania przedszkolnego / wczesnoszkolnego,

- student/pedagog specjalny (oligofrenopedagog),

- student/psycholog

- doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu,

- mile widziana znajomość alternatywnych form komunikowania się

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- pracę w młodym i energicznym zespole terpeutycznym

- możliwość zrobienia praktyk

- nabycie doświadczenia pracy z dzieckiem z ASD

CV oraz podpisany formulasz (w załączniku) prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila wpisując Rekrutacja -Asystent.

Prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko nauczyciela w Pierwszym Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) tzw. RODO).