Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni nauczyciela mianowanego od 1 lipca 2018 roku na ½ etatu.

Wymagania:

- ukończone studia z oligofrenopedagogiki i/lub pracy z dziećmi z autyzmem

- ukończone studia edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

- przygotowanie pedagogiczne

Kandydat powinien mieć doświadczenie samodzielnej pracy terapeutycznej z dziećmi z ASD i/lub z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną. Mile widziane będzie ukończenie dodatkowych kursów i szkoleń z pracy z dzieckiem z autyzmem.

Do zakresu obowiązków należeć będzie:

- prowadzenie zajęć terapeutycznych

- planowanie procesu edukacyjnego dla podopiecznych placówki,

- prowadzenie dokumentacji

- współpraca z rodzicami

- współpraca z innymi specjalistami.

Oferujemy pracę w młodym, zgranym i bardzo zaangażowanym zespole, ofertę szkoleń Fundacji SYNAPSIS, umowę o pracę na okres próbny. Przedszkole umożliwia rozwój osobisty i zawodowy oraz możliwości wdrażania nowych rozwiązań w pracy z dzieckiem z ASD.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Rekrutacja - nauczyciel mianowany.

Prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko nauczyciela mianowanego w Pierwszym Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm).