Zbuduj z nami...

 Do naszego przedszkolnego zespołu poszukujemy asystenta/ asystentki.

Jeśli praca z dziećmi z autyzmem jest tym, co chciałbyś/ chciałabyś robić, ale nie wiesz od czego zacząć, to... zacznij od współpracy z nami :)

Oferujemy pracę w młodej, dynamicznej grupie ludzi, którzy z pasją podchodzą do tego, co robią. Staramy się uczynić świat dzieci z autyzmem trochę łatwiejszy, a nasz świat trochę bardziej zrozumiały dla nich. Możesz nam w tym pomóc. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą, damy szansę uczestniczyć w rozwoju naszych podopiecznych i czuć dumę z ich osiągnięć. 

W zamian chcemy od Ciebie gotowości do pracy przez 25 godzin w tygodniu.

Serdecznie zapraszamy :)

Zgłoszenia można przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila wpisując Asystent.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu z dyr. Martą Jakubowską, tel. 519 602 066