Z okazji Miesiąca Wiedzy na temat Autyzmu serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń w naszym przedszkolu. Zapraszamy zwłaszcza Rodziców i osoby na codzień zajmujące się dziećmi ze spektrum autyzmu. Na warsztatach będziemy starali się przekazać Państwu praktyczną wiedzę, którą będą mogli Paśńtwo wykorzystać w kontakcie ze swoim dzieckiem.

 

Terminy i tematy warsztatów:

1. 11.04 (środa) godz. 14.00- 15.00- Sposoby na spędzanie czasu z dzieckiem w domu i organizowanie pomocy, czyli jak zrobić coś z niczego (pomoce pudełkowe).

2. 19.04 (czwartek), godzi. 14.00- 15.00- Jak w sposób satysfakcjonujący komunikować się z własnym dzieckiem.

3. 24.04. (wtorek), godz. 14.00- 15.00- Jak się bawić z dzieckiem.

 

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału w warsztatach. Zgłoszenia można przesłać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr 519 602 066