Już w najbliższą sobotę w Parku Szczęśliwickim odbędzie się Piknik Integracyjny. My też tam będziemy :)

W trakcie pikniku na scenie i w stoiskach swoje talenty zaprezentują dzieci, dorośli, seniorzy i osoby niepełnosprawne. W stoiskach będą: zajęcia plastyczne, mini-warsztaty wokalne, wielkie bańki mydlane, spotkania z psychologiem, sensoryczne place zabaw dla dzieci, pokaz zabytkowych aut, otwarte radiowozy Straży Miejskiej i Policji, wozy Straży Pożarnej, zawody strzeleckie, bezpłatne badania, ścianka wspinaczkowa, zorbing  i wiele innych atrakcji.

 

My natomiast będziemy opowiadać o autyzmie, będzie można zapoznać się z ofertą naszego Przedszkola. Dla najmłodszych przewidziane są zabawy ruchowe i drobne upominki dla każdego dziecka, które weźmie w nich udział.

W sobotę 16 września  w godzinach 11.00 -  17.00 spotykamy się w Parku Szczęśliwickim na XV Rodzinnym Pikniku Integracyjnym. Zapraszamy serdecznie!!