Rekrutacja trwa!

Zapraszamy serdecznie do złożenia dokumentów rekrutacyjnych wszystkich Rodziców, którzy chcą by ich dziecko rozwijało się w miejscu specjalnie dla nich przygotowanym, z terapią dostosowaną do indywidualnych potrzeb dziecka. Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 do 7 lat (do 8 roku życia w przypadku, gdy dziecko uzyska odroczenie obowiązku szkolnego, może u nas przebywać do końca roku szkolnego, w kórym kończy 9 lat) z diagnozą autyzmu lub Zespołu Aspergera.

W pierwszym etapie rekrutacji zapraszamy dziecko do indywidualnej zabawy z terapeutą, sprawdzamy jak reaguje na rozstanie z Rodzicami, jakie zabawy najchętniej wybiera. To pierwsze spotkanie trwa około 45 minut do godziny. W kolejnych etapach wprowadzamy dziecko do jednej z naszych grup i obserwujemy jego interakcje z innymi dziećmi.

Rodziców zainteresowanych zgłoszeniem dziecka do naszego Przedszkola prosimy o wypełnienie Karty Zgłoszenia Dziecka do Przedszkola dostępnej tutaj: http://www.przedszkolesynapsis.pl/o-przedszkolu/rekrutacja i dostarczenie jej wraz z pozostałymi potrzebnymi dokumentami na ul. Ondraszka 3 lub przesłanie drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.