185x165Autyzm wprowadza zmysły w błąd. Nie ma lekarstwa na autyzm. Jest jednak Fundacja SYNAPSIS, która od ponad 25 lat pomaga osobom z autyzmem odnaleźć się w świecie, który widzą, słyszą i czują inaczej niż my.

Pomóż. Przekaż swój 1% podatku na terapię osób z autyzmem prowadzoną w Fundacji SYNAPSIS. Wpisz KRS 00000 45919 w swój PIT lub rozlicz go na www.synapsis.org.pl/1procent

Terapia dzieci z autyzmem powinna być intensywna, systematyczna i dostosowana do jego indywidualnych potrzeb i możliwości. W Fundacji SYNAPSIS pracujemy z dziećmi z autyzmem, łącząc oddziaływania medyczne, psychologiczne, pedagogiczne, rehabilitacyjne, logopedyczne oraz poradnictwo socjalne w jednym procesie postępowania terapeutycznego.

Niestety dofinansowanie z NFZ i PFRON wystarcza jednie na część kosztów terapii. Dlatego prosimy Cię, abyś podarował 1% swojego podatku Fundacji SYNAPSIS i pomógł nam przybliżyć naszych podopiecznych do samodzielności.

>>> POBIERZ PROGRAM PIT >>>

>>> URUCHOM PROGRAM ON-LINE >>>

 KRS 00000 45919