konkurs-przedszkolnyW tym roku odbyła się IV edycja naszego wewnętrznego konkursu plastycznego „Jeż – kolczasty zwierz". W tym roku wpłynęło 11 wyjątkowych prac wykonanych przez Dzieci i ich Rodziny. 20 listopada w sali białej nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów oraz nagród, na które przybyli uczestnicy konkursu. Pierwsze miejsce na podium zajęła Oliwia z Rodzicami (grupa zielona), drugie miejsce przypadło Witkowi z Rodzicami (grupa czerwona), miejsce trzecie zajął Szymon z Rodzicami (grupa pomarańczowa). Wyróżnione zostały prace Rodziców oraz Dzieci: Szymona oraz Hani i jej siostry Lidii z grupy zielonej, Kajtka i Alka z grupy czerwonej, Jasia i jego siostry Patrycji z grupy fioletowej, Dawida i Kacpra z grupy niebieskiej, Krzysia z grupy żółtej. Cieszymy się, że tak wiele Rodzin wzięło udział w tegorocznej edycji konkursu. Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom oraz wyróżnionym Rodzinom!