Aktualności

Na stronie ZUS pojawił się Informator dla osób z niepełnosprawnością, w którym można znaleźć obszerne informacje dotyczące przysługujących świadczeń osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom. Zachęcamy do zapoznania się z nim. Być może odnajdą
w nim Państwo odpowiedź na nurtujące Was pytania lub dowiedzą się Państwo o co mogą się starać, by pomóc swoim dzieciom
i sobie.

Bardzo serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia usprawniające motorykę małą. Zajęcia nakierowane są na ogólny rozwój ręki, współpracę dwóch rąk, usprawnianie koordynacji wzrokowo- ruchowej. Prowadzone w atmosferze zabawy będą dużą atrakcją i wsparciem dla dziecka.

Nasz

czeka na Ciebie :)

Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni nauczyciela mianowanego od 1 lipca 2018 roku na ½ etatu.

- ukończone studia z oligofrenopedagogiki i/lub pracy z dziećmi z autyzmem

- ukończone studia edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej

- przygotowanie pedagogiczne