Aktualności

Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni LOGOPEDĘ

E84CC554 3709 4299 A9EB D634AC599B7D

- ukończone studia z zakresu logopedii magisterskie lub podyplomowe

- przygotowanie pedagogiczne

Mile widziane będzie doświadczenie pracy terapeutycznej z dziećmi z ASD i/lub z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną oraz dodatkowe kursy i szkolenia z pracy z dzieckiem z autyzmem.

- prowadzenie zajęć terapeutycznych

- planowanie procesu komunikowania się dla podopiecznych placówki,

- prowadzenie dokumentacji

- współpraca z rodzicami

Oferujemy pracę w młodym, zgranym i bardzo zaangażowanym zespole, ofertę szkoleń Fundacji SYNAPSIS, umowę o pracę. Przedszkole umożliwia rozwój osobisty i zawodowy oraz możliwości wdrażania nowych rozwiązań w pracy z dzieckiem z ASD.

CV prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Rekrutacja – logopeda

Prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko logopedy w Pierwszym Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) tzw. RODO.

Bardzo dziękujemy Firmie Klima-Therm za szybkie i sprawne zainstalowanie klimatyzatorów w naszych salach przedszkolnych. Panu Piotrowi za niezwykłą elastyczność i świetną organizację.

9F680BDC 9166 4257 AB0C F5A5DD73EF23

Przyjmiemy dziecko w wieku 4 lat do grupy terapeutycznej (z diagnozą autyzmu i orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego). Zapraszamy do kontaktu - 519602066

161FB2BA 805E 4AA5 A658 7D59A6B681E5

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczą i koniecznością pozostania w domach będziemy codziennie umieszczali na Facebooku i stronie propozycje zabaw z dziećmi i ciekawe artykuły :) Życzymy dużo zdrowia!

W linku poniżej zebrane przepisy na różnorodne masy plastyczne :)

family-3597106_960_720.png

Przepisy na masy plastyczne

Nasze przedszkolaki od jakiegoś czasu testują obiekty sensoryczne od firmy IntiBag (http://intibag.eu/pl/).
Dzieci mogą korzystać z pufy sensorycznej, worka sensorycznego dociskającego całe ciało, a także ze stefowanych puf sensorycznych rozluźniających miednicę i kręgosłup. Ogromną popularnością cieszy się także dziupla sensoryczna, która wycisza i dociska. Obiekty sensoryczne zyskały także sympatię kadry, bo któż nie lubi zaznać odrobiny relaksu i rozluźnienia?  W czasie zajęć integracji sensorycznej są stałym elementem ćwiczeń i dzieci chętnie z nich korzystają mając przy tym wiele radości. Wszystkie elementy wykonane są przy użyciu nietoksycznych nici i naturalnej łuski gryki.

IMG-0154.JPG                             IMG-0124.JPG                              IMG-0150.JPG