Aktualności

Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni ASYSTENTA!

Oferujemy pracę w młodej, dynamicznej grupie ludzi, którzy z pasją podchodzą do tego, co robią. Staramy się uczynić świat dzieci z autyzmem trochę łatwiejszym, a nasz świat trochę bardziej zrozumiałym dla nich. Możesz nam w tym pomóc. Podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą, damy szansę uczestniczyć w rozwoju naszych podopiecznych i czuć dumę z ich osiągnięć.

W zamian chcemy od Ciebie gotowości do pracy przez 25- 30 godzin w tygodniu. Serdecznie zapraszamy :)

- student/ nauczyciel wychowania przedszkolnego / wczesnoszkolnego,

- student/pedagog specjalny (oligofrenopedagog),

- student/psycholog.

Oferujemy:

- umowę zlecenie,

- pracę w młodym i energicznym zespole terpeutycznym,

- nabycie doświadczenia pracy z dzieckiem z ASD.

CV oraz podpisany formularz (w załączniku) prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w tytule maila wpisując Rekrutacja - Asystent.

Prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko asystenta w Pierwszym Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) tzw. RODO).

Pliki do pobrania:

Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni PSYCHOLOGA/PEDAGOGA SPECJALNEGO.

72760305_1569415909864673_3522820798534385664_n.jpg

- ukończone studia z pedagogiki specjalnej lub psychologii
- przygotowanie pedagogiczne

Mile widziane będzie doświadczenie pracy terapeutycznej z dziećmi z ASD i/lub z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną oraz dodatkowe kursy i szkolenia z pracy z dzieckiem z autyzmem.

- prowadzenie zajęć terapeutycznych oraz planowanie procesu edukacyjnego w grupie przedszkolnej
- prowadzenie dokumentacji
- współpraca z rodzicami

Oferujemy pracę w młodym, zgranym i bardzo zaangażowanym zespole, ofertę szkoleń Fundacji SYNAPSIS, umowę o pracę. Przedszkole umożliwia rozwój osobisty i zawodowy oraz możliwości wdrażania nowych rozwiązań w pracy z dzieckiem z ASD. CV prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Rekrutacja – terapeuta.
Prosimy dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko terapeuty w Pierwszym Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) tzw. RODO.

Piknik131.jpeg

Mamy wolne miejsce dla 5-6 latka! Serdecznie zapraszamy zainteresowane osoby do kontaktu. Więcej na temat procesu rekrutacji na stronie  http://przedszkolesynapsis.pl/o-przedszkolu/rekrutacja lub pod numerem telefonu (+48) 512 345 210

Nasze przedszkolaki od jakiegoś czasu testują obiekty sensoryczne od firmy IntiBag (http://intibag.eu/pl/).
Dzieci mogą korzystać z pufy sensorycznej, worka sensorycznego dociskającego całe ciało, a także ze stefowanych puf sensorycznych rozluźniających miednicę i kręgosłup. Ogromną popularnością cieszy się także dziupla sensoryczna, która wycisza i dociska. Obiekty sensoryczne zyskały także sympatię kadry, bo któż nie lubi zaznać odrobiny relaksu i rozluźnienia?  W czasie zajęć integracji sensorycznej są stałym elementem ćwiczeń i dzieci chętnie z nich korzystają mając przy tym wiele radości. Wszystkie elementy wykonane są przy użyciu nietoksycznych nici i naturalnej łuski gryki.

IMG-0154.JPG                             IMG-0124.JPG                              IMG-0150.JPG

Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni TERAPEUTĘ.

inspector-160143_960_720.png

- ukończone studia z pedagogiki specjalnej lub psychologii
- przygotowanie pedagogiczne

- prowadzenie zajęć terapeutycznych
- planowanie procesu edukacyjnego dla podopiecznych placówki,
- prowadzenie dokumentacji
- współpraca z rodzicami

W tytule wiadomości prosimy wpisać: Rekrutacja – terapeuta.