Aktualności

Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni PSYCHOLOGA/PEDAGOGA SPECJALNEGO

IMG 0052

Poszukujemy psychologa/pedagoga specjalnego do pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu w grupie terapeutycznej. Praca na pełen etat.

- ukończone studia pedagogiki specjalnej lub psychologii,

- przygotowanie pedagogiczne.

- prowadzenie zajęć terapeutycznych,

- planowanie procesu edukacyjnego dla podopiecznych placówki,
- prowadzenie dokumentacji,

- współpraca z rodzicami,

Oferujemy pracę w młodym, zgranym i bardzo zaangażowanym zespole, ofertę szkoleń Fundacji SYNAPSIS, umowę o pracę. Przedszkole umożliwia rozwój osobisty i zawodowy oraz możliwości wdrażania nowych rozwiązań w pracy z dzieckiem z ASD.

CV prosimy kierować na adres:

przedszkole@synapsis.org.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać:

Rekrutacja – pedagog/psycholog

Prosimy dopisać:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pedagoga/psychologa w Pierwszym Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) tzw. RODO.

W naszym przedszkolu zwolniło się miejsce w grupie 5 latków. Zapraszamy dzieci potrzebujące większego wsparcia w zakresie komunikowania się i samodzielności.

Kontakt pod numerem telefonu 519 602 066 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poszukujemy osoby do pomocy w kuchni!

5F8D632E B573 4256 B032 42CC5CC096AB

Zakres obowiazków:
- podgrzewanie i wydawanie posiłków
- zmywanie naczyń
- sprzątanie kuchni/jadalni
- sprzątanie stolików po posiłkach w salach

Praca na umowę zlecenie codziennie w godzinach 12-15. Stawka godzinowa 19 zł netto.

Praca od września❣️

Pierwsze Niepubliczne Przedszkole Terapeutyczne Fundacji SYNAPSIS zatrudni logopedę

kaleidoscope 2186166 1920

- ukończone studia z zakresu logopedii magisterskie lub podyplomowe

- przygotowanie pedagogiczne

Mile widziane będzie doświadczenie pracy terapeutycznej z dziećmi z ASD i/lub z dziećmi z niepełnosprawnością sprzężoną oraz dodatkowe kursy i szkolenia z pracy z dzieckiem z autyzmem.

- prowadzenie zajęć terapeutycznych,

- planowanie procesu komunikowania się dla podopiecznych placówki,

- prowadzenie dokumentacji,

- współpraca z rodzicami,

CV prosimy kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W tytule wiadomości prosimy wpisać:

Rekrutacja logopeda

Prosimy dopisać:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko logopedy w Pierwszym Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym Fundacji SYNAPSIS (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) tzw. RODO.

14 czerwca 2021 r. o godz. 19.00  serdecznie zapraszamy do Muzeum Narodowego w Warszawie na XXXIII Charytatywną Aukcję Dzieł Sztuki Fundacji SYNAPSIS.

3461F2D5 2745 4D9E AE0F 60058C9D9B25